İddaa Programı Bülteni

Saat Kod Karşılaşma 1 0 2 Alt Üst Tümü
17 Kastarihli iddaa programı bülteni.
11:50 137 Avustralya
Güney Kore
Hazırlık Maçları
Avustralya
Güney Kore
Hazırlık Maçları
1.7 2.9 3.75 - -
14:45 148 Garbarnia Krakow
Warta Poznan
Polonya Division 1
Garbarnia Krakow
Warta Poznan
Polonya Division 1
2.5 2.8 2.25 - -
15:00 149 Komorlar
Malavi
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Komorlar
Malavi
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
1.7 2.9 3.75 - -
15:00 150 Fleetwood Town
Walsall
İngiltere Lig 1
Fleetwood Town
Walsall
İngiltere Lig 1
1.85 3 3.1 1.45 1.95
15:30 154 Seychelles
Libya
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Seychelles
Libya
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
8 4.75 1.15 - -
15:30 155 Braintree
Solihull Moors
İngiltere Konferans Ligi
Braintree
Solihull Moors
İngiltere Konferans Ligi
3.3 3.2 1.7 1.6 1.75
16:00 157 Güney Afrika
Nijerya
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Güney Afrika
Nijerya
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
1.85 2.7 3.5 - -
16:00 158 Uganda
Yeşil Burun Adaları
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Uganda
Yeşil Burun Adaları
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
1.85 2.8 3.3 - -
17:00 160 Namibya
Gine Bissau
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Namibya
Gine Bissau
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
1.7 2.65 4.25 - -
17:00 496 Sırbistan
Karadağ
Uefa Uluslar Ligi
Sırbistan
Karadağ
Uefa Uluslar Ligi
1.2 4 7 1.65 1.7
18:00 152 Edinburgh City
Alloa
İskoçya Challenge Kupası
Edinburgh City
Alloa
İskoçya Challenge Kupası
3.05 3.15 1.8 - -
18:00 153 Motherwell (res)
Ross County
İskoçya Challenge Kupası
Motherwell (res)
Ross County
İskoçya Challenge Kupası
7.2 4.25 1.15 - -
18:00 164 Ekvatoral Gine
Senegal
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Ekvatoral Gine
Senegal
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
4.8 3.3 1.45 - -
18:00 165 Gabon
Mali
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Gabon
Mali
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
1.75 2.75 3.8 - -
18:00 166 Accrington
Barnsley
İngiltere Lig 1
Accrington
Barnsley
İngiltere Lig 1
3 3.2 1.8 1.7 1.65
18:00 167 Bristol Rovers
Scunthorpe
İngiltere Lig 1
Bristol Rovers
Scunthorpe
İngiltere Lig 1
1.75 3.1 3.3 1.7 1.65
18:00 168 Burton Albion
Coventry
İngiltere Lig 1
Burton Albion
Coventry
İngiltere Lig 1
2 3 2.7 1.6 1.75
18:00 169 Doncaster
Wimbledon
İngiltere Lig 1
Doncaster
Wimbledon
İngiltere Lig 1
1.65 3.2 3.6 1.75 1.6
18:00 170 Luton
Plymouth
İngiltere Lig 1
Luton
Plymouth
İngiltere Lig 1
1.35 3.75 5.25 1.85 1.5
18:00 171 Oxford
Gillingham
İngiltere Lig 1
Oxford
Gillingham
İngiltere Lig 1
1.8 3.2 3.1 1.7 1.65
18:00 172 Peterborough
Bradford
İngiltere Lig 1
Peterborough
Bradford
İngiltere Lig 1
1.5 3.6 4 1.95 1.45
18:00 173 Shrewsbury
Rochdale
İngiltere Lig 1
Shrewsbury
Rochdale
İngiltere Lig 1
2.1 2.9 2.6 1.55 1.8
18:00 174 Southend
Blackpool
İngiltere Lig 1
Southend
Blackpool
İngiltere Lig 1
1.85 3.1 3 1.55 1.8
18:00 175 Sunderland
Wycombe
İngiltere Lig 1
Sunderland
Wycombe
İngiltere Lig 1
1.5 3.5 4.1 1.7 1.65
18:00 176 Bury
Stevenage
İngiltere Lig 2
Bury
Stevenage
İngiltere Lig 2
1.45 3.3 4.75 1.65 1.7
18:00 177 Crewe
Tranmere
İngiltere Lig 2
Crewe
Tranmere
İngiltere Lig 2
2.6 2.95 2.1 1.65 1.7
18:00 178 Exeter
Northampton
İngiltere Lig 2
Exeter
Northampton
İngiltere Lig 2
2.2 2.9 2.5 1.55 1.8
18:00 179 Forest Green
Morecambe
İngiltere Lig 2
Forest Green
Morecambe
İngiltere Lig 2
1.4 3.5 5 1.7 1.65
18:00 180 Grimsby
Crawley
İngiltere Lig 2
Grimsby
Crawley
İngiltere Lig 2
2.3 2.95 2.35 1.6 1.75
18:00 181 Mansfield
Port Vale
İngiltere Lig 2
Mansfield
Port Vale
İngiltere Lig 2
1.4 3.4 5 1.6 1.75
18:00 182 Milton Keynes Dons
Macclesfield
İngiltere Lig 2
Milton Keynes Dons
Macclesfield
İngiltere Lig 2
1.2 4.3 7.2 1.85 1.5
18:00 183 Newport County
Colchester
İngiltere Lig 2
Newport County
Colchester
İngiltere Lig 2
2.4 2.9 2.3 1.55 1.8
18:00 184 Notts County
Cheltenham
İngiltere Lig 2
Notts County
Cheltenham
İngiltere Lig 2
2.1 2.8 2.7 1.6 1.75
18:00 185 Oldham
Cambridge
İngiltere Lig 2
Oldham
Cambridge
İngiltere Lig 2
1.7 3 3.5 1.55 1.8
18:00 186 Swindon
Carlisle
İngiltere Lig 2
Swindon
Carlisle
İngiltere Lig 2
1.85 3.1 3 1.7 1.65
18:00 187 Barrow
Eastleigh
İngiltere Konferans Ligi
Barrow
Eastleigh
İngiltere Konferans Ligi
2.2 2.8 2.55 1.5 1.85
18:00 188 Boreham Wood
Ebbsfleet United
İngiltere Konferans Ligi
Boreham Wood
Ebbsfleet United
İngiltere Konferans Ligi
2.05 2.8 2.8 1.5 1.85
18:00 189 Chesterfield
Havant & Waterlooville
İngiltere Konferans Ligi
Chesterfield
Havant & Waterlooville
İngiltere Konferans Ligi
1.7 2.9 3.8 1.5 1.85
18:00 190 Dagenham
Fylde
İngiltere Konferans Ligi
Dagenham
Fylde
İngiltere Konferans Ligi
4 3.05 1.6 1.55 1.8
18:00 191 Gateshead
Sutton Utd
İngiltere Konferans Ligi
Gateshead
Sutton Utd
İngiltere Konferans Ligi
2.2 2.8 2.55 1.5 1.85
18:00 192 Halifax
Dover Athletic
İngiltere Konferans Ligi
Halifax
Dover Athletic
İngiltere Konferans Ligi
1.95 2.85 2.9 1.55 1.8
18:00 193 Leyton Orient
Bromley
İngiltere Konferans Ligi
Leyton Orient
Bromley
İngiltere Konferans Ligi
1.45 3.5 4.5 1.75 1.6
18:00 195 Maidstone Utd
Wrexham
İngiltere Konferans Ligi
Maidstone Utd
Wrexham
İngiltere Konferans Ligi
3.4 2.85 1.8 1.4 2.05
18:00 196 Salford City
Aldershot
İngiltere Konferans Ligi
Salford City
Aldershot
İngiltere Konferans Ligi
1.4 3.5 5 1.75 1.6
18:00 198 Chrobry Glogow
Gks Tychy
Polonya Division 1
Chrobry Glogow
Gks Tychy
Polonya Division 1
2.1 2.9 2.6 - -
18:00 199 Stomil Olsztyn
Bytovia Bytow
Polonya Division 1
Stomil Olsztyn
Bytovia Bytow
Polonya Division 1
1.95 3.2 2.7 - -
18:00 200 Ayr United
Morton
İskoçya Championship
Ayr United
Morton
İskoçya Championship
1.4 3.55 4.8 1.7 1.65
18:00 201 Falkirk
Partick Thistle
İskoçya Championship
Falkirk
Partick Thistle
İskoçya Championship
2.8 2.9 2 1.5 1.85
18:00 202 Queen Of South
Inverness
İskoçya Championship
Queen Of South
Inverness
İskoçya Championship
2.2 2.9 2.5 1.6 1.75
18:00 203 Airdrieonians
East Fife
İskoçya 1. Ligi
Airdrieonians
East Fife
İskoçya 1. Ligi
2.3 3.1 2.25 1.75 1.6
18:00 204 Brechin
Arbroath
İskoçya 1. Ligi
Brechin
Arbroath
İskoçya 1. Ligi
3.55 3.4 1.6 1.8 1.55
18:00 205 Forfar
Dumbarton
İskoçya 1. Ligi
Forfar
Dumbarton
İskoçya 1. Ligi
2.3 3.2 2.2 1.75 1.6
18:00 206 Montrose
Stranraer
İskoçya 1. Ligi
Montrose
Stranraer
İskoçya 1. Ligi
1.95 3.2 2.7 1.7 1.65
18:00 207 Stenhousemuir
Raith Rovers
İskoçya 1. Ligi
Stenhousemuir
Raith Rovers
İskoçya 1. Ligi
3.2 3.3 1.7 1.95 1.45
18:00 208 Annan
Stirling Albion
Iskoçya 2. Ligi
Annan
Stirling Albion
Iskoçya 2. Ligi
1.9 3.2 2.7 1.8 1.55
18:00 209 Berwick
Albion Rovers
Iskoçya 2. Ligi
Berwick
Albion Rovers
Iskoçya 2. Ligi
2.05 3.1 2.55 1.75 1.6
18:00 210 Elgin
Clyde
Iskoçya 2. Ligi
Elgin
Clyde
Iskoçya 2. Ligi
2.75 3 2 1.75 1.6
18:00 211 Malaga
Tarragona
İspanya 2. Ligi
Malaga
Tarragona
İspanya 2. Ligi
1.2 4 9 1.55 1.8
19:00 212 Tubize
Roeselare
Belçika Proximus Ligi
Tubize
Roeselare
Belçika Proximus Ligi
2.35 2.95 2.3 1.6 1.75
19:00 215 Jastrzebie Zdroj
Rakow Czestochowa
Polonya Division 1
Jastrzebie Zdroj
Rakow Czestochowa
Polonya Division 1
3.3 2.9 1.8 - -
19:30 216 Gambiya
Benin
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Gambiya
Benin
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
2.5 2.7 2.3 - -
20:00 218 Reus Deportiu
Extremadura
İspanya 2. Ligi
Reus Deportiu
Extremadura
İspanya 2. Ligi
2 2.7 3.05 1.35 2.15
20:00 219 Osasuna
Tenerife
İspanya 2. Ligi
Osasuna
Tenerife
İspanya 2. Ligi
1.65 2.9 4 1.45 1.95
20:00 497 Azerbaycan
Faroe Adaları
Uefa Uluslar Ligi
Azerbaycan
Faroe Adaları
Uefa Uluslar Ligi
1.4 3.4 4.75 1.45 1.95
20:00 498 Malta
Kosova
Uefa Uluslar Ligi
Malta
Kosova
Uefa Uluslar Ligi
6.35 3.6 1.3 1.5 1.85
20:00 499 Türkiye
İsveç
Uefa Uluslar Ligi
Türkiye
İsveç
Uefa Uluslar Ligi
2.1 2.8 2.7 1.4 2.05
20:30 223 Jong PSV
Jong AZ Alkmaar
Hollanda 2. Ligi
Jong PSV
Jong AZ Alkmaar
Hollanda 2. Ligi
1.45 3.85 3.95 2.3 1.3
20:30 224 Oss
Almere City
Hollanda 2. Ligi
Oss
Almere City
Hollanda 2. Ligi
2.1 3.2 2.4 2.05 1.4
21:45 225 Dordrecht
FC Eindhoven
Hollanda 2. Ligi
Dordrecht
FC Eindhoven
Hollanda 2. Ligi
2 3.2 2.6 1.85 1.5
21:45 226 Helmond Sport
Waalwijk
Hollanda 2. Ligi
Helmond Sport
Waalwijk
Hollanda 2. Ligi
2.6 3.3 1.95 2.15 1.35
22:00 227 Brazil De Pelotas
Guarani FC
Brezilya Serie B
Brazil De Pelotas
Guarani FC
Brezilya Serie B
1.95 2.75 3.1 1.4 2.05
22:00 228 Maceio
Avai
Brezilya Serie B
Maceio
Avai
Brezilya Serie B
2.4 2.7 2.4 1.4 2.05
22:00 229 Sampaio Correa
Boa
Brezilya Serie B
Sampaio Correa
Boa
Brezilya Serie B
1.6 3 4 1.6 1.75
22:30 231 Mechelen
Lommel
Belçika Proximus Ligi
Mechelen
Lommel
Belçika Proximus Ligi
1.2 4.2 7.5 1.8 1.55
22:30 232 Zaragoza
Mallorca
İspanya 2. Ligi
Zaragoza
Mallorca
İspanya 2. Ligi
1.95 2.75 3.1 1.5 1.85
22:45 233 Cambuur
Volendam
Hollanda 2. Ligi
Cambuur
Volendam
Hollanda 2. Ligi
2.05 3.2 2.5 2.05 1.4
22:45 234 Oviedo
Sporting Gijon
İspanya 2. Ligi
Oviedo
Sporting Gijon
İspanya 2. Ligi
2 2.65 3.1 1.4 2.05
22:45 500 Arnavutluk
İskoçya
Uefa Uluslar Ligi
Arnavutluk
İskoçya
Uefa Uluslar Ligi
2.8 2.7 2.1 1.35 2.15
22:45 501 İtalya
Portekiz
Uefa Uluslar Ligi
İtalya
Portekiz
Uefa Uluslar Ligi
1.9 2.9 3 1.4 2.05
22:45 502 Romanya
Litvanya
Uefa Uluslar Ligi
Romanya
Litvanya
Uefa Uluslar Ligi
1.15 4.5 9.5 1.6 1.75
23:00 236 Palestino
Audax Italiano
Şili Kupası
Palestino
Audax Italiano
Şili Kupası
2 3 2.7 - -
23:10 237 Boca Juniors
Patronato
Arjantin 1. Ligi
Boca Juniors
Patronato
Arjantin 1. Ligi
1.2 4.3 8 1.75 1.6
18 Kastarihli iddaa programı bülteni.
00:00 238 Corinthians
Vasco Da Gama
Brezilya Serie A
Corinthians
Vasco Da Gama
Brezilya Serie A
1.55 3 4.5 1.3 2.3
00:00 239 Vitoria
Atletico PR.
Brezilya Serie A
Vitoria
Atletico PR.
Brezilya Serie A
2.5 2.8 2.3 1.45 1.95
00:00 240 3 de Febrero
Libertad
Paraguay Profesyonel Ligi
3 de Febrero
Libertad
Paraguay Profesyonel Ligi
4.35 3.35 1.5 - -
00:30 241 Vila Nova
Criciuma
Brezilya Serie B
Vila Nova
Criciuma
Brezilya Serie B
1.45 3.3 4.75 1.55 1.8
01:45 121 Sportivo Luqueno
Deportivo Capiata
Paraguay Profesyonel Ligi
Sportivo Luqueno
Deportivo Capiata
Paraguay Profesyonel Ligi
2 2.95 2.8 - -
02:00 244 Atletico MG
Bahia
Brezilya Serie A
Atletico MG
Bahia
Brezilya Serie A
1.6 3 4.1 1.5 1.85
02:00 245 Oeste
Goias
Brezilya Serie B
Oeste
Goias
Brezilya Serie B
3.5 2.9 1.75 1.45 1.95
13:00 248 Rotor Volgograd
Tom Tomsk
Rusya Division 1
Rotor Volgograd
Tom Tomsk
Rusya Division 1
2.5 2.6 2.4 - -
13:00 249 Sibir Novosibirsk
Khabarovsk
Rusya Division 1
Sibir Novosibirsk
Khabarovsk
Rusya Division 1
3.6 2.75 1.8 - -
14:00 285 Khimki
Sochi
Rusya Division 1
Khimki
Sochi
Rusya Division 1
2.85 2.85 2 - -
14:00 286 Olimpiyets
Tambov
Rusya Division 1
Olimpiyets
Tambov
Rusya Division 1
2.5 2.7 2.35 - -
14:00 287 Spartak Moskova B
Shinnik
Rusya Division 1
Spartak Moskova B
Shinnik
Rusya Division 1
1.9 2.9 3 - -
14:00 288 Numancia
Rayo Majadahonda
İspanya 2. Ligi
Numancia
Rayo Majadahonda
İspanya 2. Ligi
1.65 2.85 4.2 1.45 1.95
14:15 289 Maastricht
Roda
Hollanda 2. Ligi
Maastricht
Roda
Hollanda 2. Ligi
2.3 3.2 2.2 1.95 1.45
14:45 291 Setubal
Tondela
Portekiz Lig Kupası
Setubal
Tondela
Portekiz Lig Kupası
1.8 2.9 3.3 1.4 2.05
15:00 292 Krasnodar II
Mordovia Saransk
Rusya Division 1
Krasnodar II
Mordovia Saransk
Rusya Division 1
2 2.8 2.9 - -
15:45 293 Koge
Lyngby
Danimarka 1. Ligi
Koge
Lyngby
Danimarka 1. Ligi
2.15 3.1 2.4 1.95 1.45
15:45 294 Hvidovre
Fredericia
Danimarka 1. Ligi
Hvidovre
Fredericia
Danimarka 1. Ligi
3.75 3.5 1.55 2.05 1.4
15:45 295 Naestved
Nykobing
Danimarka 1. Ligi
Naestved
Nykobing
Danimarka 1. Ligi
2.2 3 2.4 1.7 1.65
15:45 296 Roskilde
Helsingor
Danimarka 1. Ligi
Roskilde
Helsingor
Danimarka 1. Ligi
1.85 3.2 2.9 1.8 1.55
15:45 297 Silkeborg
Fremad
Danimarka 1. Ligi
Silkeborg
Fremad
Danimarka 1. Ligi
1.45 3.7 4.2 1.95 1.45
16:00 298 Etiyopya
Gana
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Etiyopya
Gana
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
5.2 3.7 1.35 - -
16:00 300 Armavir
Tyumen
Rusya Division 1
Armavir
Tyumen
Rusya Division 1
2 2.75 3 - -
16:30 302 Mozambik
Zambiya
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Mozambik
Zambiya
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
2.8 2.6 2.2 - -
16:30 303 Ruanda
Orta Afrika Cumhuriyeti
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Ruanda
Orta Afrika Cumhuriyeti
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
2 2.6 3.1 - -
16:30 304 Svaziland
Nijer
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Svaziland
Nijer
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
2.3 2.7 2.5 - -
16:30 305 Telstar
Den Bosch
Hollanda 2. Ligi
Telstar
Den Bosch
Hollanda 2. Ligi
2.9 3.2 1.85 1.95 1.45
16:30 306 Twente
Go Ahead Eagles
Hollanda 2. Ligi
Twente
Go Ahead Eagles
Hollanda 2. Ligi
1.75 3.2 3.2 2.05 1.4
16:30 307 Varbergs
Oskarshamns
İsveç Play-Off
Varbergs
Oskarshamns
İsveç Play-Off
1.4 3.6 4.8 - -
16:30 308 Varnamo
Syrianska
İsveç Play-Off
Varnamo
Syrianska
İsveç Play-Off
1.35 4 5 - -
17:00 309 İngiltere
Hırvatistan
Uefa Uluslar Ligi
İngiltere
Hırvatistan
Uefa Uluslar Ligi
1.7 3.2 3.3 1.75 1.6
17:00 310 Lesotho
Tanzanya
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Lesotho
Tanzanya
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
2.3 2.6 2.6 - -
17:00 311 Spezia
Benevento
İtalya Serie B
Spezia
Benevento
İtalya Serie B
2.05 2.8 2.8 1.55 1.8
17:00 312 Baltika Kaliningrad
Chertanovo
Rusya Division 1
Baltika Kaliningrad
Chertanovo
Rusya Division 1
1.9 2.9 3 - -
17:00 313 Fakel
Avangard Kursk
Rusya Division 1
Fakel
Avangard Kursk
Rusya Division 1
2.3 2.7 2.5 - -
17:30 315 Kongo
Demokratik Kongo
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Kongo
Demokratik Kongo
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
2.75 2.55 2.25 - -
17:30 316 Sporting Covilha
Academica
Portekiz Segunda Liga
Sporting Covilha
Academica
Portekiz Segunda Liga
2.4 2.7 2.4 - -
18:00 317 Westerlo
Beerschot Wilrijk
Belçika Proximus Ligi
Westerlo
Beerschot Wilrijk
Belçika Proximus Ligi
2.2 2.9 2.5 1.6 1.75
18:00 318 Angola
Burkina Faso
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Angola
Burkina Faso
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
2.65 2.6 2.3 - -
18:00 319 Viborg
Thisted
Danimarka 1. Ligi
Viborg
Thisted
Danimarka 1. Ligi
1.25 4.25 6 1.95 1.45